Корзина
26 отзывов
+380959013072
+380959013072
+380683351839
УкраинаКиевбульв. Вернадского 36В
Сделай ворота своими руками!

Привод для відкатних воріт Miller Technics 1000

Привод для відкатних воріт Miller Technics 1000
  • В наличии

8 495,55 грн.

Привод для відкатних воріт Miller Technics 1000
Привод для відкатних воріт Miller Technics 1000В наличии
8 495,55 грн.
Купить
+380959013072
  • +380683351839
+380959013072
  • +380683351839
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Miller Technics 1000 – одна з надійніших моделей автоматики для відкатних воріт серед доступних на нашому ринку. В ньому виконуються всі вимоги до ворітної автоматики, враховуються умови роботи у нашій країні з непростим для техніки кліматом.

Універсальність, реальна потужність, продуманість конструкції, довговічність, простота монтажу, і все це при розумній ціні – козирі цієї автоматики. Це не пусті обіцянки – кожний фактор має своє підтвердження, про що й піде мова далі.

Призначення (габарити воріт та інтенсивність)

Дійсно, коли обирають техніку для воріт, то перш за все оцінюють вагу, яку вона здатна потягти, та інтенсивність, з якою допустима робота приводу. Причому чим більші ворота може відкривати модель або чим частіше дозволено це робити, тим вищою буде ціна.

З Miller Technics 1000 ми маємо, що при вартості на рівні техніки побутового призначення, цей привід може працювати у напівпромисловому режимі, тобто відкривати ворота багатоквартирного будинку, невеликої компанії тощо. Ну і, звісно, на в’їзді до приватного будинку працювати він буде взагалі не помічаючи навантажень (тобто ще довше).

По вазі також обмеження стоїть аж на 1000 кг. І тут мається на увазі реальна тонна! Так, завжди з іншими моделями нагадують враховувати зимові додаткові навантаження, баланс довжини з масою тощо. Але ця модель – реально потужна, тому не тільки легенькі конструкції з обшивкою з профнастилу пересувати може, а й з великими дерев’яними чи кованими воротами впорається без проблем.

Конструкції важче за тонну мало хто буде робити. До того ж це само по собі задача не з простих, бо навіть «ходова» фурнітура до 800 кг навантажень розрахована. Тому для левиної долі відкатних воріт саме Miller Technics 1000 може стати тим самим незамінним приводом, який зможе працювати в будь-яку пору року.

Кінцеві вимикачі

Пори року згадано також не просто так. У цієї моделі кінцеві вимикачі стоять магнітні, а не механічні, як в деяких аналогах. Це важливо для безпроблемної роботи техніки саме взимку.

Річ у тім, що механічний датчик представляє собою дві кнопки з пружинкою між ними, а встановлені на зубчастій рейці кронштейни при закритті чи повному відкритті відгинають пружину та натискають один з вимикачів. Взимку пружина з кнопками може примерзнути, а сніг та крига на рейці натискати на них будуть замість кронштейнів. Отже техніка буде отримувати сигнали закінчення маневру зовсім не тоді, коли це потрібно. І доведеться Вам чистити рейку, відігрівати датчик, втрачаючи час та нерви.

Магнітні вимикачі сигнал подають за допомогою магнітного поля без механічного контакту. На рейці встановлюються два магніти з різною полярністю, а датчик-геркон у корпусі приводу реагує лише на їх наближення і ні на що інше. Отже, коректній роботі погода завадити не зможе. Металевий кронштейн кріплення додає надійності системі – магніт не відпаде у відповідальний момент.

Продуманість конструкції та матеріалів

Треба звернути увагу й на особливості конструкції, які підтверджують продуманість, високу якість та довговічність моделі. Перш за все це стосується обраного типу механізму та матеріалу деталей.

У Miller Technics 1000 використовується черв’ячний редуктор, виконаний виключно з металу. Зовнішня шестерня зі сталі, внутрішня – латунна, яка ефективно працює в парі зі сталевим черв’яком.

Товсті вали, великі за розмірами деталі, достатній об’єм мастила, ніякої економії ні на якості матеріалів, ні на їх кількості. Все це забезпечує великий запас міцності. Точність виготовлення, висока якість шліфування кожної деталі збільшують ефективність та зменшують знос.

Для легесеньких воріт у субтропічному кліматі часто використовують шестерні з полімерів, і в таких умовах все працює. Але традиційні для нашої країни величезні брами виведуть з ладу ці несерйозні деталі дуже швидко. Допоможуть зламати пластик погодні умови, бо морози призводять до крихкості матеріалу, а перегрів на сонці сприяє деформації. Для нас подібні способи економії виробників неприпустимі. Виточені на металообробному обладнанні шестерні дорожчі, але дійсно набагато надійніші наштампованого пластику.

Нереверсивність цього типу редуктора дозволяє обладнанню виконувати роль замка, тобто окремо додаткових механізмів купувати та встановлювати не потрібно. Відсутність живлення в електромережі унеможливлює роботу в автоматичному режимі, але передбачена можливість перевести ворота у ручний режим за допомогою механізму розблокування та спеціальних ключів. Традиційне зчеплення за допомогою шпонки та пружини виконано на високому рівні – немає слабких місць, як у аналогах с пластиковими шестернями або недостатньо надійними альтернативними механізмами.

Навіть плату керування розмістили по всім правилам: вертикально з додатковим захисним корпусом. Тобто не буде скупчуватися шар пилу, не потрапить на доріжки конденсат, що знижує ризики виходу з ладу «мозку» автоматики.

Функціональність

Десятки всіляких функцій у деяких моделях рекламуються як великий плюс саме цієї техніки. У Miller Technics 1000 принцип інший – є все дійсно необхідне, що точно буде використовуватись, а всілякі надмірності виключені, щоб не робили налаштування занадто складними та не викликали непотрібних збоїв. Проте вузькою функціональність не стала – деякі можливості навіть у популярних європейських брендах не передбачені.

Окрім очевидних речей – здатність відкривати та закривати ворота у зручному режимі (покроковому або автоматичному), можливість відрегулювати зусилля приводу, коректна співпраця з аксесуарами – МТ1000 має важливі особливості:

Захист по силі струму. Якщо якась перешкода не буде дозволяти воротам рухатися як потрібно, то привід сам це визначить та відключиться, а не згорить від марних зусиль. При цьому тримером можна відрегулювати чутливість, щоб снігові замети не спиняли техніку, а реагувала вона на дійсно важливі причини.

Захист за часом роботи. Відчепиться магніт від рейки, не потрапить брама до уловлювача чи ще якась причина не дозволить спрацювати кінцевим вимикачам – двигун буде вимкнений через деякий час роботи, а не буде працювати до виявлення проблеми або перегоряння.

Налаштування виконуються за допомогою резисторів та перемикачів. Вважається, що електроні методи більш сучасні, але втратити встановленні таким чином значення можна при невеликому скачку напруги. А ось виставлені механічним способом так просто не зіб’ються, їх не потрібно буде періодично відновлювати. Часто саме у простоті залог надійності.

Можливість монтажу власними руками

Техніка максимально підготована до роботи. Майже як звичайні побутові прилади – подав живлення й користуйся. Базові налаштування плати дозволяють техніці працювати без додаткового програмування. Пульти можуть бути прописані до відправки замовлення, хоча й самостійно це виконати не важко. Всі підключення детально описані. Покрокова інструкція не дозволить допустити помилок при вводі в експлуатацію.

Забезпечення сервісом

Поставки техніки від виробника, в тому числі комплектуючих, наявність власних складу та сервісного центру – гарантія забезпечення необхідного обслуговування автоматики.

Вивести з ладу Miller Technics 1000 майже неможливо, але трапляються випадки поломок з незалежних від приводу причин. Блискавка чи скачок напруги при відсутності стабілізатору можуть пошкодити плату, на сам привід, бувало, щось падало чи авто зачіпляло. Звісно, що тоді доводиться шукати майстрів, лагодити техніку, міняти запчастини.

З нами це просто – подзвонили у нашу техпідтримку, з’ясували шляхи виправлення ситуації, переслали плату чи мотор-редуктор у сервіс на ремонт або отримали нові запчастини через перевізника та замінили самостійно.

Технічні спеціалісти також допоможуть розібратися у деяких питаннях експлуатації: як правильно встановити привід, змінити якесь налаштування, запрограмувати додаткового пульта, доповнити систему GSM-модулем тощо.

Комплектації

Базовою комплектацією буде наступна:

  • ·         електропривод з блоком керування;
  • ·         пара брелків дистанційного керування;
  • ·         зубчаста рейка (4 м на триметровий проїзд, для більш широкого треба дозамовити потрібну кількість метрових елементів).

Під електроприводом мається на увазі він сам з інтегрованою платою керування та радіоприймачем, монтажна підставка, магнітні вимикачі, ключі розблокування та комплект кріплення.

Для подачі команд можна використовувати не тільки пульти, але й інші засоби, наприклад, стаціонарні ключ-кнопки, мобільні телефони при наявності GSM-модуля тощо.

Рекомендована спеціалістами комплектація має містити ще засоби безпеки, а саме фотоелементи та сигнальну лампу.

Висновки

Miller Technics 1000 – надійна полупромислова автоматика, яка підходить майже для будь-яких воріт. Потужний двигун, металевий редуктор, магнітні вимикачі, проста, але повнофункціональна плата керування дають переваги над багатьма аналогами. Може встановлюватись самостійно. Забезпечений гарантією та сервісним обслуговуванням.

 

 

Характеристики
Основные
Производитель  Miller Technics
Страна производительТайвань
Предназначение автоматикиДля откатных ворот
Максимальная высота створки3.0 (м)
Максимальная ширина створки10.0 (м)
Максимальный вес створки1000.0 (кг)
Степень защиты IP44
Мощность300.0 (Вт)
Напряжение питания220 В
Минимальная рабочая температура-20.0 (град.)
Максимальная рабочая температура55.0 (град.)
Тип кінцевих вимикачівмагнітний
Информация для заказа
  • Цена: 8 495,55 грн.