Корзина
26 отзывов
+380959013072
+380959013072
+380683351839
УкраинаКиевбульв. Вернадского 36В
Сделай ворота своими руками!

Автоматика для відкатних воріт Rotelli Premium SL1100

Автоматика для відкатних воріт Rotelli Premium SL1100
 • В наличии

8 495,55 грн.

Автоматика для відкатних воріт Rotelli Premium SL1100
Автоматика для відкатних воріт Rotelli Premium SL1100В наличии
8 495,55 грн.
Купить
+380959013072
 • +380683351839
+380959013072
 • +380683351839
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Rotelli Premium SL1100 – потужний електропривод преміум класу для важких воріт побутового та полупромислового призначення. При цьому ціна на нього залишається на рівні багатьох звичайних приводів для невеликих воріт приватного сектору.

SL1100 - продумана модель, яка вирізняється ефективною роботою при будь-яких погодних умовах та простотою встановлення та налаштування. Якісно виконаний з надійних матеріалів механізм буде довгий час слугувати без будь-яких проблем та зайвої уваги до себе. Стильний дизайн також зайвим не буде.

Розглянемо деякі переваги цього приводу більш детально, щоб підтвердити їх конкретними фактами.

Реально висока потужність та підвищена інтенсивність

На жаль, не завжди можна зрозуміти реальні можливості приводів з даних в їх технічних характеристиках. Деякі виробники там прописують номінальні значення, інші – теоретично досяжні. А при експлуатації виявляється, що при рівних табличних значеннях один привід працює без нарікань, а інший не тягне таку ж саму браму або відмовляється працювати взимку, коли стулка кригою вкрилась або підмерзла і потребує додаткових зусиль для зрушення з місця.

Невелика порада: зверніть увагу на розміри двигуна – інколи цього достатньо, щоб зрозуміти, для малесенької символічної брами техніка вироблялась чи для нормальних воріт. До речі, вага одного лише двигуна Rotelli SL1100 складає 4,5 кг, у той час коли деякі приводи у повному зборі важать менше.

У Rotelli Premium SL1100 з потужністю перебільшень немає: по таблиці маємо 500 Вт, на практиці – безпроблемну роботу з великими воротами. Допустимі навантаження – до 1100 кг. Звісно, деякий запас сил обов’язково залишати потрібно – на грані можливостей працювати шкідливо. Але й робити настільки великі брами мало кому потрібно.

Інтенсивність на рівні 50% дозволяє ставити техніку не лише на ворота у приватних будинках, але й на більш жваві проїзди. Важливо лише забезпечити двигуну достатній відпочинок між сусідніми циклами, щоб він встиг охолонути – не менше часу, ніж він працював.

Тобто даний привід може стати у пригоді у більшості випадків. З великими воротами він впорається, а з легкими працювати зможе майже без зусиль, тому й строк служби вийде набагато більшим за розрахунковий.

Конструктивна досконалість

Конструкція Rotelli Premium SL1100 продумана на всіх рівнях. Якість виконання також на висоті.

Тип редуктора

У цій моделі використовується черв’ячна передача як найбільш ефективна, проста та надійна. До того ж такий тип редуктора робить привід нереверсивним, тобто зрушити ворота з місця вручну не вийде – зчеплення елементів трансмісії не дозволять це зробити, тримаючи браму не гірше замка. При вимкнені електропостачання розблокувати автоматику можна за допомогою спеціального ключа, лише тоді можна буде самостійно керувати воротами. Механізм розблокування надійний, не схильний до поломок.

Матеріали

Економія на матеріалах, особливо для великих воріт та складних погодних умов, неприпустима. Полімери можуть використовуватись на невеличких стулках при температурах в межах -20°С - +55°С, але це не наш випадок. Взимку пластик на морозі може почати кришитися, влітку – «попливе», а з великою вагою – буде дуже швидко зношуватися.

У моделі  SL1100 від Rotelli в механізмі використовують лише метал. Діапазон робочих температур збільшений до -30°С - +60°С. Зовнішня і внутрішня шестерні, черв’як і вали виконані зі сталі. Стоять якісні підшипники, а не якісь пластикові втулки.

І до того ж все це солідних розмірів, без зайвої економії не там де треба. З потужним двигуном всі елементи передачі повинні бути міцними, щоб не отримати зрізаних валів та розламаних деталей. До речі, товщина валу складає 20 мм, у той час як деякі аналоги лише 8 мм продемонструвати можуть.

Тривалість та якість роботи приводу залежать також від мастила, необхідного для функціонування рухомих з'єднань. В Ротеллі Преміум використовують морозостійке консистентне мастило з високими змащувальними властивостями у кількості, розрахованій на весь час експлуатації – редуктор майже купається в ньому.

Кінцеві вимикачі

Rotelli Premium SL1100 розрахований на роботу в наших погодних умовах, тому використовує магнітні кінцеві вимикачі. Саме такий безконтактний спосіб зупинки двигуна у кінці маневру працює цілий рік та при будь-якій погоді. Механічні датчики взимку примерзають або реагують на скупчення снігу чи криги на зубчастій рейці, що не дозволяє приводу нормально функціонувати.

Розміщення блоку керування

Організація розміщення електронної плати у моделі Rotelli Premium SL1100 виконана на найвищому рівні. На вертикальних поверхнях не скупчується пил, знижено ризик пошкодження конденсатом – маємо вертикально розташовану плату. Додаткова кришка підвищує захист – маємо не просто власний корпус, а продуману конструкцію з віконцем для швидкого спрощеного доступу до найважливіших налаштувань. Потрібен повний доступ – захисний елемент легко знімається.

Але й це не все. Блок керування легко виймається зі свого звичайного місця розташування, що значно полегшує підключення всієї необхідної проводки. Не потрібно схилятися до самої землі, щоб ювелірно прикрутити той чи інший дріт на потрібну клему - все це можна зробити в куди як більш зручних умовах, якщо покласти плату на двигун і отримати зручний доступ до всіх контактів.

Ущільнювальні гумові елементи закривають отвір, через який виконується підведення проводки. Це дає додатковий захист від пилу, вологи та різної живності, яка прагне потрапити до теплого двигуна.

Продумана функціональність без зайвих клопотів

Блок керування містить базову програму роботи, яку майже не потрібно корегувати. Техніка вже знає, як вона має працювати, в тому числі при підключенні тих чи інших аксесуарів. Вам не доведеться прописувати десятки значень різних функцій, слідкувати за положенням великої кількості перемикачів чи щось подібне.

Дійсно знадобитись можуть кілька опцій:

 • ·         Запис кодів пультів – реалізовано за допомогою кнопки Code.
 • ·         Регулювання потужності двигуна (для малих воріт зусилля зменшують, для великих – збільшують) резистором Force.
 • ·         Встановлення часу до автозачинення при використанні автоматичного режиму резистором Auto.
 • ·         Регулювання часу роботи двигуна резистором Time.

Ці резистори та кнопка доступні через відкидне віконце у корпусі блоку керування – кришку навіть знімати не доведеться.

За ще одне більш тонке налаштування – регулювання чутливості датчика виявлення перешкод – відповідає резистор VR1, розташований на платі нижче. Також зняти кришку доведеться для перемикання режимів роботи між автоматичним та покроковим, для активації уповільнення в кінці маневру та плавного старту, для чого використовують спеціальні DIP-перемикачі.

Як бачимо, функціональність автоматики лишається достатньо широкою, а налаштування – максимально простими та зрозумілими. Значення, виставлені таким чином, не загубляться при коливаннях напруги, як це трапляється з електронною пам’яттю плат з програмуванням. До того ж відсутність зайвого зменшує ризики помилок та поломок.

Особливості монтажу

Привід можна встановити самостійно, бо він максимально підготований до монтажу. Гарантія при цьому зберігається. Складності не передбачаються, так як виконати доведеться мінімум дій: приварити зубчасту рійку, закріпити привід, підвести проводку, поставити магніти на рейку, змінити декілька значень на платі при необхідності та прописати пульти. При цьому є зрозуміла повна інструкція, а також можливість проконсультуватися зі спеціалістами по телефону. Специфічні технічні знання чи вміння просто не знадобляться. Кожен бажаючий впорається з цією задачею, що дозволить непогано зекономити на оплаті послуг монтажників.

Технічна підтримка

Наявність сервісного центру та складу в Києві спрощує будь-які питання по обслуговуванню техніки. У телефонному режимі можна отримати інформацію по підключенню, проконсультуватися при виявленні якихось відхилень в роботі. Буває, наприклад, що десь пошкоджено проводку фотоелементу, що викликає некоректну роботу автоматики – таку проблему спеціаліст може виявити навіть на відстані, тому викликати майстрів не буде потреби, бо все можна вирішити самому без зайвих затрат.

Але у гарантійних випадках або при необхідності реального ремонту можна відправити техніку (плату чи весь привід) до сервісного центру або замовити потрібні запчастини і полагодити на місці. Такі питання також узгоджуються з технічним спеціалістом та вирішуються у стислі терміни. Зв’язуватись з італійським заводом та очікувати поставки запчастин не буде потреби.

Комплектація

Rotelli Premium SL1100 в базовій комплектації містить:

 • ·         електропривод з платою керування, інтегрованим радіоприймачем, монтажною основою, магнітними кінцевими вимикачами, ключами для розблокування, елементами кріплення;
 • ·         2 пульти;
 • ·         4 м сталевої зубчастої рейки.

Не обов’язково, але рекомендовано придбати засоби безпеки:

 • ·         сигнальну лампу;
 • ·         фотоелементи.

Слід зазначити, що замість пультів або в додаток до них можна використовувати інші засоби керування. При проїзді більше 3-х метрів знадобиться замовити додаткові відрізки зубчастої рейки (загальна довжина розраховується як ширина проїзду + 1 метр).

 

 

Характеристики
Основные
Производитель  Rotelli
Страна производительИталия
Предназначение автоматикиДля откатных ворот
Максимальный вес створки1100.0 (кг)
Скорость движения створки12.0 (м/мин)
Степень защиты IP54
Мощность500.0 (Вт)
Напряжение питания230
Минимальная рабочая температура-30.0 (град.)
Максимальная рабочая температура60.0 (град.)
Комплектация
Привод для воротДа
Фотоэлементы безопасностиНет
Сигнальная лампаНет
ПриемникДа
Пульт дистанционного управленияДа
Кінцеві вимикачімагнітні
Информация для заказа
 • Цена: 8 495,55 грн.