Корзина
26 отзывов
+380959013072
+380959013072
+380683351839
УкраинаКиевбульв. Вернадского 36В
Сделай ворота своими руками!

Автоматика для відкатних воріт Rotelli Premium SL1300

Автоматика для відкатних воріт Rotelli Premium SL1300
 • В наличии

10 627,05 грн.

Автоматика для відкатних воріт Rotelli Premium SL1300
Автоматика для відкатних воріт Rotelli Premium SL1300В наличии
10 627,05 грн.
Купить
+380959013072
 • +380683351839
+380959013072
 • +380683351839
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Rotelli Premium SL1300 – поліпшена полу промислова модель для важких воріт. До переваг приводу можна віднести наступні якості: дійсно висока потужність, металевий редуктор, використання масляної ванни для змащування та охолодження редуктору, продуманий блок керування, сумісність з нашим кліматом, доступність самостійного монтажу. До того ж ціна залишається у межах розумного – дешевше аналогів при більш високій якості та довговічності. Підтвердити надійність може той факт, що на цю модель дається гарантія 4 роки, а на її редуктор - цілих 10 років!

Перейдемо до конкретних фактів, які зможуть підтвердити всі заявлені позиції.

Потужність та витривалість

Працювати з великими воротами, при цьому відкривати їх досить часто зможе далеко не кожен привід. Ротеллі 1300 розраховано саме на такі умови.

Потужність

Заявлена потужність моделі – цілих 650 Вт. Цього дійсно буде достатньо для роботи з досить важкою брамою. І ці цифри не роздуті, не теоретично досяжні перед перегорянням обладнання, а реальні. Навіть зовнішній вигляд мотору це підтверджує – він відрізняється значними розмірами на фоні інших двигунів автоматики для відкатних воріт.

Максимальне навантаження за таблицею технічних характеристик – 1300 кг. Рекомендується врахувати зимове збільшення ваги за рахунок снігу та криги, підвищення зусиль для зрушення з місця примерзлої брами та тому подібні додаткові труднощі, щоб не перевантажувати техніку та не вимушувати її працювати взимку на межі можливостей. Навіть з подібними правками очевидно, що призначення моделі – великі важкі ворота, які не потягне менш потужний пристрій.

Інтенсивність

Досить високе значення маємо по допустимій інтенсивності роботи – 50%. Це означає, що привід має полупромислове призначення, тобто працювати може не кілька разів в день, як це розраховано у побутових моделей, а значно більше, на досить жвавих проїздах.

Для будинків на кілька власників чи стоянок біля невеликих офісів промислова автоматика з інтенсивністю понад 70% може бути занадто дорогою, а відкривати ворота настільки часто просто не буде потреби. Але недорогі побутові моделі в подібних умовах взагалі вийдуть з ладу швидше, ніж розраховано, що потягне за собою необхідність заміни обладнання. 

В таких випадках і потрібні полупромислові варіанти. Показник 50% каже про те, що техніці потрібно давати відпочинок не менше, ніж вона працювала до цього. До того ж у Rotelli Premium SL1300 використовується не просто певна кількість мастила, а технологія масляної ванни, коли редуктор у нього занурюється. Це також сприяє зниженню зносу деталей та швидкому охолодженню двигуна, що необхідно для техніки, яка повинна мати можливість забезпечити кілька циклів поспіль без зайвого ризику.

Особливості конструкції

Для даного приводу характерна досконалість конструкції, яка поєднується з якісним виконанням на всіх рівнях.

Редуктор та матеріали

Черв’ячний редуктор, який використовується в даній техніці, має кілька переваг перед іншими типами передачі. Так він вважається найбільш простим та надійним, при цьому максимально ефективним. Він же забезпечує самоблокування, тобто зрушити браму з місця може тільки двигун, а коли він зупиняється, то елементи передачі між собою блокуються, не дозволяючи відкрити ворота вручну. Окремого замка з ним не потрібно. Але якщо не буде електроенергії, то привід можна розблокувати, застосувавши ключі із комплекту. Механізм розблокування зроблено на совість.

«Переварити» велику потужність двигуна може лише редуктор, виконаний з якісних матеріалів без економії на їх кількості. Не забувайте, що рухати доведеться чималенькі ворота при будь-яких погодних умовах. Тому в цій моделі всі шестерні виконані виключно з металу, всі деталі мають солідні розміри, до того ж редуктор занурено у масляну ванну.

Наприклад, черв’ячний вал завтовшки 20 мм без проточок, у той час коли у багатьох механізмах інших виробників він і 10 не досягає. Очевидно, що динамічним навантаженням він буде протистояти більш ефективно, не буде схильним до поломки при раптовій зупинці та включенні реверсу (а саме так реагує автоматика з фотоелементами при виявленні перешкоди на шляху воріт).

Внутрішня і зовнішня шестерні виконані з металу. Використовується сталь. Ніякого сілуміну чи пластику, які по міцності навіть порівнювати з металом не варто. Полімери з різними пластифікаторами можуть непогано себе показувати при м’яких умовах використання: на майже символічних воротах при температурах від -20 до +50°С, але будь-який вихід за рамки може виявитися для них фатальним. Легко розбиваються такі шестерні й при першій же помилці при поверненні з ручного режиму в автоматичний.

Несуча пластина редуктора має посадочне місце під підшипник валу, а також ущільнюючу манжету, яка не дозволить ні вологі ззовні потрапити до механізму, ні мастилу втекти зсередини. До речі, мастило використовується низькотемпературне, яке не втрачає своїх властивостей на морозі.

Кінцеві вимикачі

Між механічними та магнітними кінцевиками бренд Ротеллі обирає саме магнітні, які можуть працювати при будь-яких погодних умовах.

Механічні потребують фізичного контакту між кронштейном та пружиною, яка відхиляється та натискає мікрокнопку. Взимку кнопки з пружинкою в наших умовах можуть примерзати, а крига та сніг на зубчастій рейці самі натискають на пружину, коли їм заманеться. Отже, для роботи автоматики з такими датчиками кінця маневру взимку доведеться й самому побігати – то рейку почистити, то пружину відігріти. 

Магнітні кінцеві вимикачі представляють собою різнополярні магніти на рейці, які подають геркону всередині приводу сигнал «відкрито» або «закрито» самим своїм наближенням. На інші фактори датчик не реагує, а для магнітного поля навіть невеликий шар снігу не стане на заваді. Тобто автоматика завжди буде працювати коректно, не потребуючи зайвих зусиль від Вас.

Положення плати керування

Для нормального функціонування плати треба забезпечити її захист від передчасного виходу з ладу. Тому звичайно рекомендується встановлювати ці елементи вертикально – менше пил скупчується, конденсату важче на неї потрапити. Додаткова кришка – ще один ступінь захисту.

В моделі Rotelli Premium SL1300 конструктори пішли значно далі. Плата вертикальна, має власний корпус та додаткове віконце, через яке можна дістатися до найбільш потрібних на лаштунків без необхідності знімати всю кришку.

Також було почуто нарікання монтажників, що вертикальні плати підключати значно складніше – спробуйте-но під’єднати всі дроти майже у самісінької землі! Тому тут блок керування можна легко вийняти з кронштейну та покласти на привід зверху – всі клеми, перемикачі та резистори будуть як на долоні.

У місцях підведення проводки знизу блоку виробник передбачив наявність ущільнювальних гумових елементів. Вони зменшують ризик потрапляння всередину вологи, пилу, а також мишей та комах.

Повна функціональність, але без надлишків

Базова програма закладена ще на заводі. Привід приходить вже готовим до роботи. Іноді достатньо лише прописати пульти, в деяких випадках можна скорегувати кілька параметрів – і все.

Через відкрите віконце у корпусі блоку можна зробити наступні налаштування:

 • ·         Кнопкою Code запрограмувати пульти.
 • ·         Резистором Force підстроїти потужність двигуна згідно габаритів воріт.
 • ·         Резистором Auto задати час до автозакривання, якщо використовується цей режим роботи.
 • ·         Резистором Time встановити час роботи двигуна для 2-го рівню захисту (не спрацюють кінцевики – вимкнеться за таймером).

Для деяких інших налаштувань кришку доведеться зняти:

 • ·         Резистор VR1 дозволяє відрегулювати чутливість датчика, який реагує на появу перешкод.
 • ·         DIP-перемикачами виставляють автоматичний режим при необхідності, активують плавний старт та уповільнення на фініші.

Більш нічого й не потрібно для комфортної роботи. Чим простіше – тим надійніше.

Так, є приводи, де функцій набагато більше, але це стовідсотково підіймає їх вартість, а будете Ви користуватися додатковими можливостями чи ні - нікого не цікавить. Налаштування виконати там значно важче (часто тільки кваліфіковані майстри можуть), помилку допустити легше, місць для збоїв теж додається.

Треба зазначити, що механічне корегування показників зберігається надійніше, ніж розміщені в електронній пам’яті значення. Так після коливань напруги запрограмовані налаштування можуть злетіти, а перемикачі та резистори точно залишаться в незмінному положенні.

Простота монтажу та доступність сервісного обслуговування

Автоматика поставляється готовою до роботи. Тобто все, що потрібно, вже встановлено: плата в корпусі привода, радіоприймач на платі, з’єднання внутрішні виконані, залишається закріпити обладнання, живлення до плати підвести та аксесуари при необхідності підключити. З базовими настройками автоматика може непогано працювати, лише пульти прописати доведеться (це легко робиться натисканням кнопки на платі та кнопки на пульті за інструкцією). До каркасу воріт приварюється зубчаста рійка, на ній виставляються магніти в потрібних місцях. І все – насолоджуйтесь роботою в автоматичному режимі.

Важливо, що з цією моделлю немає обов’язкової вимоги на монтаж спеціалізованими компаніями для збереження гарантії. Ви можете при бажанні встановити обладнання самостійно, тим більш що детальна інструкція входить в комплект. При виникненні питань ще й у сервісний центр подзвонити для консультації можна.

У Києві розташовано не тільки склади з обладнанням, аксесуарами та запчастинами, але й сервісний центр, який обслуговує техніку бренду Rotelli. Тут можна замовити деталі або виконати гарантійний чи звичайний ремонт автоматики при необхідності. Можна просто зателефонувати спеціалісту для консультації – більшість проблем вирішуються саме в телефонному режимі без необхідності виклику майстрів чи пересилки техніки до майстерні.

Комплектація

Базова комплектація Rotelli Premium SL1100 виглядає наступним чином:

 • ·         електропривод (плата керування та радіоприймач інтегровано, в комплекті йде монтажна основа, кріплення, магніти та ключі розблокування);
 • ·         пульти дистанційного керування (2 брелоки);
 • ·         сталева оцинкована зубчаста рійка (4 елементи по 1 м довжиною).

Для забезпечення потрібного рівня безпеки рекомендовано брати розширений комплект, куди додатково входять:

 • ·         сигнальна лампа;
 • ·         інфрачервоні датчики безпеки (фотоелементи).

Інші засоби керування можна придбати за власним бажанням. Загальна довжина зубчастої рейки повинна бути на метр довше ширини проїзду, тому інколи треба дозамовити потрібну кількість елементів.

Характеристики
Основные
Производитель  Rotelli
Страна производительИталия
Предназначение автоматикиДля откатных ворот
Максимальный вес створки1300.0 (кг)
Скорость движения створки12.0 (м/мин)
Степень защиты IP54
Мощность650.0 (Вт)
Напряжение питания230
Минимальная рабочая температура-30.0 (град.)
Максимальная рабочая температура60.0 (град.)
Комплектация
Привод для воротДа
Фотоэлементы безопасностиНет
Сигнальная лампаНет
ПриемникДа
Пульт дистанционного управленияДа
Тип кінцевих вимикачівмагнітний
Информация для заказа
 • Цена: 10 627,05 грн.